Scholen hebben gedurende het jaar heel wat op het programma.
Als ondersteuning voor het team is er nu de roosterposter, bedoeld om de op stapel staande culturele activiteiten op praktische wijze in beeld te brengen. Van elke geplande activiteit is er een sticker die op volgorde van datum op de poster kan worden geplakt en via een handige QR-code rechtstreeks leidt naar informatie over het desbetreffende programma en het lesmateriaal op onze website.
Scholen nemen gedurende het jaar, al naar gelang hun keuzes, deel aan onze programma’s voor het primair onderwijs bestaande uit het Peutermenu voor de speelleergroepen, het Kunstmenu dat als vaste basis dient om kennis te maken met de culturele instellingen en de diverse disciplines, het KunstmenuPLUS gericht op actieve deelname en ontwikkeling en het Techniekmenu dat door school kan worden ingezet om vorm te geven aan het vak Wetenschap & Techniek. Voor wie zich verder wil bekwamen zijn er de TalentOntwikkelProgramma’s en voor de leraar en/of het team is er een deskundigheidsprogramma met verschillende verdiepingsmogelijkheden om zelf vorm te geven aan kunst, cultuur en techniek in de klas.
Naast het rooster waartoe iedere school via een persoonlijk account toegang heeft, hopen we dat deze poster een fijne ondersteuning is voor het team.
Iedere school ontvangt in de loop van de komende weken de poster van hun cultuurcoach.