Samen aan de slag met cultuurbeleid!
Op jouw school is aandacht voor cultuureducatie, er wordt aan activiteiten meegedaan en er wordt in alle groepen aan projecten gewerkt. Is het wel duidelijk wat er wel en niet wordt gedaan en waarom? En waar staat dat vast?
Kunstkade vertelt graag wat een cultuurbeleidsplan voor jouw leerkrachten en leerlingen kan betekenen. Wat houdt een cultuurbeleidsplan eigenlijk in en waarom is het nodig? Zodra we dit voor ogen hebben kunnen we aan de slag met een aantal oefeningen die uiteindelijk samen jullie visie op cultuureducatie duidelijk maakt.
Het op maat – traject bestaat uit:
- Een intake-gesprek met directie/ icc’er en cultuurcoach.
- 1 teambijeenkomst van 1,5 uur.
- Minimaal 2 bijeenkomsten à 1 uur in kleiner verband.
Het intakegesprek en de bijeenkomsten zijn op jouw eigen school. Meer weten over de mogelijkheden? Vraag je cultuurcoach ernaar!
Het onderwijs en de ICC-trainingen (ICC-cursus) blijven zich ontwikkelen. Sommige scholen hebben baat bij persoonlijke bijscholing (Folow -up), andere juist bij verdieping samen met collega’s (Toolkit Beleid). Aan jou de keuze!
Vragen? We helpen je graag op weg!
Heb je vragen over deze cursus? Stel je vraag aan één van onze Kunstkade collega’s.



Agenda
Cursus Intern Cultuur Coördinator PO ’25-’26
Donderdag 30 oktober start er weer een nieuwe cursus Intern Cultuur Coördinator PO. Voor leerkrachten of schoolleiders die graag een actieve rol spelen in het verbinden van onderwijs en cultuur.
FotoPodium
Jong talent in beeld! Wat gebeurt er als kinderen een camera krijgen en de vrijheid om de wereld door hun ogen vast te leggen? Ontdek het zelf tijdens FotoPodium in het Fries Museum van 14 april tot en met 10 mei.
Kinderprogramma Bevrijdingsfestival
Op 5 mei viert Leeuwarden de vrijheid met een feestelijk en creatief kinderprogramma in de Prinsentuin. Tussen 13.00 en 17.00 uur kunnen kinderen deelnemen aan verschillende activiteiten waarin spelen, ontdekken en verbeelden centraal staan.